Nevýhody pôžičky od VUB

Aj keď sa to na prvý pohľad môže zdať, VUB neponúka až tak výhodné pôžičky. Ak si porovnáte ponuky rôznych bánk, mnohé z nich vám ponúknu oveľa lepšiu pôžičky z lepších úrokom a nižšou mesačnou splátkou.

 VUB poskytuje veľké množstvo úverov, v ktorých spleti je ťažké vyznať sa aj pre odborníka. Ľahko tak môžete získať pôžičku, ktorej podmienky nebudú pre vás výhodne.

 VUB banka poskytla množstvo úverov, a ak sa spýtate svojich známych, nie je každý s touto voľbou spokojný.

Úverová kalkulačka od VUB viac info sa snaží ponúknuť množstvo produktov, od pôžičky až po hypotéku, ľahko tak nadobudnete dojem, že úspešnosť banky závisí od širokej ponuky služieb. Väčšina bánk ponúka individuálne riešenia, ktoré by však mali byť jednoznačné a pre spotrebiteľa ľahko pochopiteľné.

Nevýhodou tiež môže byť získanie úveru, na hranici vašich finančných možností. Ak získate pôžičku, ktorú neskôr nebudete môcť splácať, banka siahne v krajnom prípade na váš majetok a vy tak môžete klesnúť až na skutočné dno. Získanie úveru môže byť rizikové najmä ak je pôžička bezúčelová, a vy ju miniete v podstate na nepotrebné veci. Zníženie úroku na pôžičke poskytuje VUB len niektorým klientom, pre väčšinu je toto zníženie nedosiahnuteľné.

Prečítajte si všetky nenápadné malé písmena zmluvy, a riadne si prezrite návrh zmluvy. Predídete tak prípadným neskorším starostiam. Zvážte, či sú všetky benefity, ktoré sa pre vás zdajú výhodné, skutočne také výhodné .

Okrem bankových pôžičiek sa môžete zamerať aj na nebankovky. Náš trh ich ponúka hneď niekoľko. Medzi nich patrí napríklad quatro či tesco pôžička.

Comments are closed.